Kurumsal

Iotech Pv şirketimiz uzman ekibiyle beraber üretimde yüksek kalite ve zamanında teslimi ilke edinmiş olup, müşteri memnuniyetine değer vererek , araştırmacı yapısı ve yenilikçi bakış açısıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Yenilenebilir Enerji sisteminde tedarik hizmeti sunmaktadır. Kayseri’de 6000 m² alana sahip güneş enerjisiyle elektrik üretmeyi sağlayan son teknoloji fotovoltaik panellerin imalatını gerçekleştirdiğimiz tesisimiz 2020 yılında faaliyete geçmiştir. IOTECH PV, fotovoltaik panel üreticiliğinde lider olmayı hedeflemektedir.

Yatırımcılarımıza güvenilir, yüksek kalitede ve doğru ürüne, zamanında erişilebilirlik sağlamak. Türkiye’den yurtdışı pazarına açılarak sektörde uluslararası alanda akla gelen ilk marka olmak.

Yenilenebilir Enerji sektöründe kaliteli ürün ve hizmet sağlayan en iyi firma olmak. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörün en iyisi olup, sahip olduğumuz bu imajı korumak, kalite verimliliğini sürekli kılmak ve daima pozitif değer katarak piyasada lider konuma gelmek temel ilkemizdir.